Team DJ Blonde

Team Dj Blonde tworzą dwie Wokalistki oraz  dwóch Dj’i/konferansjerów. Każde zlecenie realizowane jest przez DJ’a i jedną wokalistkę. Charakteryzujemy się wysoką kulturą osobistą oraz nienagannym podejściem do klientów i ich gości. Nasz bardzo bogaty repertuar muzyczny, dobrany do charakteru imprezy i preferencji uczestników, zaspokoi najbardziej wymagających gości oraz organizatorów.
Bogate doświadczenie w prowadzeniu wesel, bankietów i innych imprez kulturowych pozwoli nam zaprezentować Państwu interesującą ofertę, która w niezapomniany sposób umili Państwu czas.
W realizacji każdej imprezy najważniejsze jest dla nas zdanie organizatorów, którzy przedstawiają nam swoje preferencje, upodobania i wizję przebiegu całego przedsięwzięcia. Ze swojej strony staramy się zawsze zaproponować dodatkowe rozwiązania, które pod każdym względem będą dopasowane do potrzeb organizatorów.
Uważamy, że najlepszym krytykiem imprezy są organizatorzy oraz zaproszeni goście. I to właśnie ich recenzję są dla Państwa kluczem do tego,
aby wybrać Team Dj Blonde do współpracy.
Obsługa imprez to nasza pasja i praca, a nie zajęcie dodatkowe!

KRZYSZTOF

Dj/Konferansjer/Menager
związany z muzyką od 2004r. Posiadający bardzo bogate doświadczenie w prowadzeniu imprez. Finalista mistrzostw Polski DJ’ów.

 

ELIZA

Wokalistka/Konferansjerka, absolwentka szkoły muzycznej I stopnia na wydziale wokalno-aktorskim. Autorka własnych kompozycji oraz recitali.

 

DOMINIKA

Wokalistka/Konferansjerka, laureatka wielu ogólnopolskich festiwali. Absolwentka jednej z czołowych akademii śpiewu w Polsce.

 

 

Dj Blonde - Twoje Wesele z Klasą!